Ödeme Seçenekleri

Kapıda Ödeme Seçeneği

%100 Güvenilir Alışverişin adresi DuruCeyizSandigi.com beğendiğiniz ürünleri gönül rahatlığı ile sipariş etmenizi ve ürünü teslim alırken kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme gerçekleştirme rahatlığını bir seçenek olarak sizlere sunmaktadır.

Siparişinizi oluştururken kargo seçimi kısmında Kapıda Ödemeli kargo seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Kapıda ödeme seçeneği seçildiğinde Ürün Bedellerinize ek olarak +5TL kapıda ödeme masrafı ilave edilmektedir. Bu ücret ürünün taşıma (kargo) ücreti değil; kargo firmasının vermiş olduğu tahsilat hizmeti için gerçekleştirdiği bir kesintidir. Kapıda ödeme seçeneğini seçtiğiniz bir siparişinize  +5TL kapıda ödeme masrafı Ürün tutarınızın üzerine ilave edilecektir.

Kredi Kartı İle Ödeme

  • Tüm Kredi Kartları ile Tek Çekim Olarak Ödeme Gerçekleştirebilirisiniz.
  • Bonus, World, Maximum, Axess, Card Finans ve Paraf Özellikli kartlarınız ile Taksitli Ödeme İşlemi Gerçekleştirebilirsiniz.
  • Vade Farksız 3 Taksit yada Vadeli olarak 9 Taksit olarak Ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Havale ve EFT Ödeme Tipi

Havale/ EFT Ödeme seçeneğimiz mevcuttur(ekstra %5 İndirim). Sipariş Aşamasında Seçtiğiniz Banka Hesabımıza Havale ve eft işleminini yaptıktan sonra havale eft ödeme bildirimi formunu doldurarak tarafımıza bilgi iletmenizi rica ederiz.

Banka HESAP TÜRÜ ŞUBE ADI    ALICI ADI    IBAN
AKBANK TL —- Duru Çeyiz Sandığı TR
FİNANSBANK TL —- Duru Çeyiz Sandığı TR
GARANTİ BANKASI TL —- Duru Çeyiz Sandığı TR
HALKBANK TL —- Duru Çeyiz Sandığı TR
İŞ BANKASI TL —- Duru Çeyiz Sandığı TR
YAPI KREDİ BANKASI TL —- Duru Çeyiz Sandığı TR
ZİRAAT BANKASI TL —- Duru Çeyiz Sandığı TR

~ Çeyiz Sandıkları~